SUPERĪGAIS KIWI

  • Kiwi satur ādai noderīgas uzturvielas, piemēram, vitamīns A, C un E. Šie trīs antioksidanti ir ādai svarīgi vitamīni. Vitamīns A, C un E cīnās ar brīvajiem radikāļiem, veicina šūnu atjaunošanos un uzlabo ādas stāvokli, padarot to elastīgu.
  • Viena no labākajām antioksidantu  īpašībām ir spēja paātrināt jaunu šūnu veidošanos. Kas nozīmē, regulāra kiwi lietošana spēj aizkavēt novecošanās pazīmes, grumbas un saules un laika radīto pigmentāciju.
  • Bagāts ar diētiskajām šķiedrvielām, palīdz no organisma izvadīt toksīnus, kā rezultātā āda paliek veselīga un tīra.
  • C  vitamīna regulāra lietošana uzturā palīdz cīnīties ar ādas iekaisumiem. Iekļaujot ikdienas uzturā kiwi, ādā aktīvāk izstrādājas kolagēns, kas nozīmē, ātrāk sadzīst nobrāzumi un sasitumi.
  • Kiwi mīkstums satur dabisko alfa hidroksila skābi. Uzklājot uz sejas kiwi masku, tā pretiekaisuma īpašības palīdz cīnīties ar baktērijām, kuras izraisa infekciju rašanos, kamēr alfa hidroksila skābe attīra dziļākus ādas slāņus. Piemērots tiem, kuri cīnās ar akni.
  • Alfa hidroksila skābe un vitamīns C, kas atrodas kiwi mīkstumā,  mazina dažādus ādas defektus, piemēram, saules un laika radīto pigmentāciju padara vienmērīgāku un dabiskāku.
  • Kiwi piemīt arī veselību uzlabojošas īpašības. Piemēram, kiwi lietošana samazina iespēju saslimt ar astmu, uzlabo elpceļu funkcijas, sirds slimības un zarnu vēzi. Mazina diabētu simptomus un augstu holesterīna līmeni.

Lai panāktu vienmērīgu sejas ādas toni vai panāktu labāku ādas stāvokli, katru vakaru pirms došanās gulēt jāuzliek uz sejas kiwi augļa maska.

P.S. Ja vēlies pārpublicēt datus vai bildes, sazinies ar mani personīgi!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s