RICĪNEĻĻA

Dzīve mainās un mainās arī skatījums uz produktiem, kurus lieku uz sejas. Man prasīja šķiet 5 gadus, atgūt veselīgu sejas ādas krāsu un saprast pieļautās kļūdas ādas kopšanā. Arī tagad esmu tikai ceļa sākumā, tomēr pēc neilgās pieredzes domāju kurss ir pareizais.

Ilgtermiņa iegūldījums ir atteikšanās no kaitīgajiem ieradumiem tai skaitā nikotīns, alkohols (jā arī viena vīna glāze pie vakariņām ir par daudz), trekns ēdiens, ūdens trūkums, miegs un ak vai… arī kosmētikas lietošana.

Esmu izgājusi cauri šiem posmiem un redzējusi pārmaiņas, turklāt tās ir iespaidīgas. Ikvienam, kurš sola ātru efektu, neticat. Visgrūtākā atteikšanās bija no kosmētikas, jo gadiem ilgā lietošana bija atstājusi nopietnus nospiedumus, galvenokārt nevienmērīga sejas ādas krāsa. Vēl vairāk esmu atteikusies no veikalu kopjošās kosmētikas lietošanas jau vairāk kā gadu.Tāpēc, ka visus labumus un pat vairāk izvēlos saņemt no tīra produkta. Mans kopjošās kosmētikas plauktiņš sastāv no dabīgajām eļļām.

Pirmā karaliene plauktiņā ir Ricīneļļa. Dievinu šo eļļu, tā lieliski baro, dziļi mitrina ādas slāņus. Sākotnēji to iegādājoties mērķis bija atgūt savas biezās skropstas, paātrināt to augšanu un atgūt savu skaistu uzacu formu pēc vairāk kā 20 gadu ilgas „raustīšanas”.

Ricīneļļa nav dārgs produkts un to varat iegādāties aptiekās. Produkts ir biezas konsistences, tamdēļ kalpo ilgu laiku, jo lietošanai ir vajadzīgs pavisam maz.

Tomēr pēc ilgākas sērfošanas ārzemju tīklos iepazinos ar citiem ricīneļļas lietošanas veidiem (tikai un vienīgi ārīgi), mērķis tagad, savu matu attaudzēšana un perfekta seja un ķermeņa ādas iegūšana. Man gan sūdzēties būtu grēks par savu augumu un sejas ādu, taču vienmēr var labāk!

Viss  nāk ar laiku, tāpat arī ideāls augums, seja un protams sakārtota iekšējā vide, tam visam ir vajadzīgs laiks, bet par laiku svarīgāks ir pacietība.

Lietojot ricīneļļu ikdienā, vai vismaz ļoti bieži var iegūt:

  • Biezākus matus un veselīgu galvas ādu kā arī stimulēt matu augšanu;
  • Veselīgu sejas ādu, jo pateicoties eļļas proteīnam un taukskābēm, tās iesūcas dzīļākajos ādas slāņos mitrinot un padarot mīkstāku ādu.
  • Stipri nagi, dievinu uz nakti iesmērēt panadzes un pašu nagu.
  • Dziļi mitrina lūpas, lielisks visiem, kuriem ir problēmas aukstajā laikā ar sausām lūpām. Piešķir veselīgu mirdzumu.
  • Kā papildus bonusi ārzemju vietnēs tiek slavēts ricīns cīņā ar strijām, sasprēgājušu papēžu ādu un akni. Pēdējā gadījumā, ricīns nogalina baktērijas, kuras veicina ādas iekaišanu.

Mans ieteikums, lietojiet šo produktu uz nakti.

2016.gada atvaļinājumā iepazinos ar ricīna augu dzīvē, skaists augs, skatīt bildē.

P.S. Ja vēlies pārpublicēt datus vai bildes, sazinies ar mani personīgi!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s