VĒSTULE

  • MIEGS gadi, kad visu nakti būts ballītē, uzdzīvots ir beigušies. 30 + sieviete pamana katru mazāko nogurumu sejā. Svarīgāka loma tiek piešķirta miegam. Labi vēdinātas , vēsas telpas, lavandas saišķīties pie gultas un silta piena krūze pirms miega ir klasisks rituāls saldam miegam.
  • FIZISKĀS AKTIVITĀTES 30+ sievietēm pamazinās muskuļu tonus, tāpēc svarīgi ievērot fiziskās aktivitātes. Pastaigas, trepes lifta vietā, vingrojumi mājās vai sporta zālē, ritenis, viegls maratons vairs nav galvassāpes kā reiz tas bija skolas laikos. Tas ir patīkami.
  • KVALITĀTS SEKSS o jā, sekss nav domāts tikai bērnu radīšanai! Vēl jo vairāk, tas ir nepieciešams organismam. 30 + sievietēm interese par seksu pieaug, pieaug arī vēlme eksperimentēt. Sekss lieliski mazina stresu, nogurumu,padara ādu jaunāku, stiprina imunitāti. Tas viss pateicoties endorfīniem, kuri izdalās un iedarbojas organismā kā morfīns.  Aizmirsti ātras 5 minūtes, labumu gūst ar kvalitāti.  Kvalitātes rādītājs, baudas sasniegšana. Visbeidzot sekss ir lielisks sports.
  • STRESA NOVEDĒJS reizēm, vai pat bieži gadās lietas, kuras burtiski iesēžas smadzenēs , radot pārdzīvojumu un sevis šaustīšanu. Svarīgi atrast savu stresa novedēju. Man tā ir mājas kārtošana un darbošanās ar augiem.
  • VESELĪGS UZTURS sievietei 30+ palēninās vielmaiņa par 0.5%. Cik aktīva un rūpīga esi šajā periodā, ietekmēs veselību un izskatu pēc 40. Atslēgas vārds šeit ir uzturs. Lai labi justos, izskatītos, būtu mundra un gūtu maksimālu labumu, ir jāizvēlas veselīgs uzturs.
  • MAZĀK IR VAIRĀK Kosmetologa vai masāžas apmeklējums šķietami gūst lielāku atzinību par pieliktajiem nagiem, trendīgu matu griezumu, vai viena mēneša (kampaņveidīga) zāles abonomentu. Tāpat arī drēbju, apavu un aksesuāru kalni vairs nešķiet būtiski. Kā reiz teica Chanel „ Vienkāršība ir atslēgas vārds Elegancei ”. Izkopts stils ar pāris, bet labām lietām un trendi, lai paliek jaunajām meitenēm.
  • IEKRĀT Katru mēnesi svarīgi ir mazliet atlikt no ienākumiem. Tie varbūt nebūs tik lieli, lai iegādātos māju vai zemi jūras krastā. Tomēr apziņa, ka ir neliels , bet spilvens,sniedz patīkamu drošības sajūtu. Sievietei jebkurā vecumā drošības sajūta ir pats svarīgākais.
  • ATGRIEZŠANĀS BĒRNĪBĀ JEB DZĪVES POSMĀ, KAS SNIEDZA PATĪKAMAS EMOCIJAS Bērnībā patika braukāt ar riteni, lasīt čīzīgus romānus un klausīties daudz mūziku. Vasarās nebija iespējams mani pierunāt kāpt ārā no ūdens, arī tad ja lūpas zilas, jo peldēt bija pats kolosālākais, kas varēja būt. Gluži tāpat kā ziemā no paugura laisties lejā ar slēpēm un ragaviņām. Ak un drēbju kombinēšana! Dievināju!!! Laiks atgriezties pie paradumiem, kas sniedza tik daudz prieka. Vēl, pēc 30 saproti, viss ko mamma reiz teica ir taisnība. Viņai vienmēr ir bijusi taisnība!
  • SAPŅOT Vienmēr jābūt sapnim. Arī tad, ja nav šķietami reāls, pat tad, ja tas ir ceļojums laikā, kosmosā, apceļot pasauli, vai adoptēt 30 Āfrikas bērnus! Tomēr ir nosacījums! To vienu lielo sapni, sapņot detaļās! Sapņi piepildās un ir jābūt gatavam jau nākamajiem soļiem.
  • PIEDOT SEV Nav laimes bez mīlestības un nav mīlestības bez piedošanas! Cilvēks, kurš nevar aizmirst un piedot sev pagātnes kļūdas, velk sev līdzi rūgtumu un rūpes, neļaujot virzīties uz priekšu.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s