7 SKAISTUMA NOSLĒPUMI MĀJAS APSTĀKĻOS (PAR VELTI)

PALIELINĀT KRŪTIS

Mājas apstākļos ir iespējams iegūt apjomīgākas krūtis. Tas iespējams nebūs 2 un 3 izmēri lielāki, bet pilveidot savu esošo izmēru, vai pat iegūt vienu izmēru lielāku noteikti var. Ir pieejami dažādi vingrojumi krūšu palielināšanai. Taču vispatīkamākais veids ir masāža. Regulāra krūšu masāža 10-20 minūtes ikdienā palīdzēs iegūt apjomīgāku krūšu izmēru. Efektīvākam rezultātam tiek ieteiktas arī kontrastu dušas. Masāžām ieteicams izmantot savu mīļāko eļļu vai krēmu.

LABĀKA SEJAS UN ĶERMEŅA ĀDA

Regulāra pašmasāža kājām, rokām, vēderam un sejai padarīs ādu tvirtāku, elastīgāku, mazinās apelsīna miziņu un iekustinās vielmaiņu. Tas viss ir panākams mājas apstākļos netērējot milzu naudas SPA procedūrām. Ādai patīk pieskārieni. Jo vairāk masāžas, jo lielāki rezultāti. Masāžām ieteicams izmantot savu mīļāko eļļu vai krēmu.

PAĀTRINĀT MATU AUGŠANAS PROCESU

Lai gan veikalu plaukti lūzt no dažādu produktu piedāvājuma klāsta, tomēr nekas nav efektīvāks par regulārām galvas masāžām, tas ir lielākais brīnumlīdzeklis. Vakara filma vai ziņas un masāža, lieliski!

SLAIDAS KĀJAS, TVIRTS DIBENS, GLUDS VĒDERIŅŠ, SPĒCĪGĀKAS ROKAS

Neesi apmierināta? Tev nav nepieciešams dārgs sporta tērps un NIKE firmas minimums apavi plus abonoments  klubā. Internetā atrodamas neskaitāmas un fantastiskas pamācības, ko var paveikt mājas apstākļos. 10-20 minūtes vingrinājumu komplekss mīļākās filmas vai mūzikas pavadībā, lūk! To Tev vajaga!

TĪRA SEJA

Viens no svarīgākajiem skaistuma noslēpumiem – NEAIZTIKT sejas ādu ar pirkstiem, jau nerunājot par pumpu spaidīšanu! Šis nelāgais ieradums piemīt tik daudzām sievietēm.

ZOBU BALINĀŠANA

Reizi nedēļā tīri zobus ar pārtikas sodu un aizmirsti par zobu balināšanu, kas maksā naudu. Efekts būs ievērojams jau pēc pirmās reizes. Tomēr atceries, ne biežāk kā reizi nedēļā!, citādi soda padarīs zobu emalju jūtīgu.

VIELMAIŅAS VEICINĀŠANA

Laba vielmaiņa ir galvenais atbildīgais faktors slaidam augumam. Katru reizi pēc dušas vai vannas ir kārtīgi jāizrīvējas ar frotē dvieli. Sākot no kakla līdz pat kāju pirkstu galiņiem. Tas palīdzēs asinsritei, padarīs ādu tvirtāku, cīnīsies ar sieviešu bubuli celulītu un bonusā tā ir nopietna fiziska nodarbe!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s