KAS TEV JĀZINA PAR MODI

 

  • Nepērc drēbes, kuras ir par lielu vai mazu.  Tas pasvītro sievietes paviršību. Izvēlies sava izmēra bikses, svārkus utt.
  • Netaupi uz garderobes būtiskajām lietām. Piemēram, lietus mētelis, skrienamās kurpes, džinsi, saulesbrilles,  gudri iegādājoties lietas, nēsāsi tās gadiem;
  • Pusaudžu ģērbšanās knifiņi nav piemēroti nobriedušām sievietēm.  Jā, jā ir  sievietes pēc kuru domām  aizņemoties vidusskolnieces vai studentes stila knifiņus, izskatīsies jaunākas. Tā nav taisnība.
  • Ērtā melnā krāsa un „noturīgie” modes kliedzieni. Ja Tava garderobe sastāv gandrīz tikai no melnās krāsas, laiks ir ko mainīt. Tāpat kā morāli novecojušām drēbēm. Šāda rutīna raida depresīvus signālus.
  • Draudzējies ar aksesuāriem. Rotas, kurpes, somas, šalles ir  lieliski aksesusāri ar kuru palīdzību var transformēt savu tēlu un “atsvadzināt mazo melno kleitiņu”.
  • Investē daudzpusīgi nesājamās drēbēs. Mode ir māksla kombinēt. Taču tik pat liela māksla un savas individualitātes pasvītrošana ir daudzpusīgi nēsājamas drēbes. Pa dienu ofisā, trešdienas vakara ballītē un pat svētdienas draudzeņu brančam. Well, tādas drēbes ir SUPERSTĀRI sievietes garderobē.
  • Investē labi nostrādātā un sava izmēra apakšveļā. Sieviete ideālā apakšveļā, kas pasvītro viņas plusus, spēj būtiski pacelt  pašapziņu. Nošļukušas biksītes, vai par mazu krūšturis to diezin vai spēs.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s