LAIKAPSTĀKĻI UN APĢĒRBS

Albānijā ir Vidusjūras klimats. Garas, sausas un karstas vasaras, bet ziemas īsas un mitras. Albānijas ziemeļos vasaras ir vidēji siltas, savukārt ziemas ļoti aukstas. Kopumā laika apstākļi ir saulaini ar 260 saulainām dienām gadā un īpaši karstais periods sākot no Jūnija līdz Septembrim, bet auksti un mitri sākot ar Oktobra vidu līdz pat Maijam.

Apmeklētāji var izbaudīt burvīgo Albāniju cauru gadu. Labākie mēneši kultūrvēsturei un ceļošanai apkārt  ir sākot ar aprīli un turpinoties maijam un jūnijam, kā arī sākot no oktobra. Ziemā Albānija piedāvā slēpošanas trases un ziemas alpīnismu dabas mīļiem. Taču vasarās jūs varat noīrēt dzīvoklīšus pie jūras, vai iemitināties kādā no daudzajiem resortiem vai viesnīciņām un baudīt karsto sauli un jūru.FB_IMG_1461918214730

Par apģērbu: ceļojot apkārt ieteicams ir sportisks, ērts apģērbs: ieteicamas gaišas krāsas drēbes, kokvilna vai citi dabīgi materiāli, cepure un saulesbrilles ir nepieciešams sākot ar maiju. Siltas drēbes ziemā, īpaši silti apavi ziemā, džemperis un ziemeļu pusē jānodrošinās ar siltām jakām, cepurēm un cimdiem. Laika posmā no rudens un pilsētās ziemā lietussargs, vai lietusmēteļi ir ieteicami.

Ņemat vērā, ka Albānijā ar likumu ir aizliegt publiski sauļoties kailam vai bez augšiņas sievietēm.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s