EĻĻAS SKAISTUMKOPŠANĀ

Sezama sēklu eļļa

tā satur aktīvās vielas, kuras labvēlīgi iedarbojas uz ādu. Piemēram, E vitamīns atjauno ādu, bet sastāvā esošais sezamols aizsargāt ādu no ultravioletā starojuma. Tieši tādēļ sezama eļļu izmanto saules aizsarglīdzekļu izgatavošanai.

Ieteicama: sausas un novecojošas ādas kopšanai.

Linsēklu eļļa

Ādai, nagiem un matiem ir brīnumlīdzeklis. Galvenais pielietojums kosmetoloģijā – sejas ādas kopšana, bagāta ar A, F un E vitamīnu. Īpaši sejas maskās, izmanto šo produktu,  tas mīkstina un mitrina ādu, kā arī novērš lobīšanos, kairinājumu un palīdz saglabāt jaunību. Stiprina matus un nagus.

Ieteicama: sausas ādas kopšanai ar vecumu saistītām problēmām, matu augšanas un nagu plāksnītes nostiprināšanai.

Olīveļļa

Vissenākā kosmētika. Piemērota visiem ādas un matu tipiem, tādēļ ietilpst daudzu mūsdienīgu kosmētikas līdzekļu sastāvā. Var izmantot mājas apstākļos saudzīgai un kvalitatīvai ādas attīrīšanai vai, piemēram, kā līdzekli dekoratīvās kosmētikas noņemšanai. Eļļu izmantojot kosmētiskiem mērķiem, tā dezinficē un atjauno ādu.

Ieteicama: sausai ādai, matu stiprināšanai un augšanas paātrināšanai.

Smiltsērkšķu eļļa

Bagāta ar vitamīniem un vērtīgām vielām. Piemēram, A vitamīns, kas atbild par ādas elastību un mitrināšanu; E vitamīns – anti age,  C vitamīns, palīdz saglabāt tvirtumu un pārējie vitamīni. Bez vitamīniem smiltsērkšķu eļļa satur tādas vielas kā karotīnu, tokoferolus, karotinoīdus, sterolus, taukskābes utt. Tā tonizē ādu, uzlabo tvirtumu un elastību ļenganas ādas vietās, kā arī tai piemīt lieliska mīkstinoša, mitrinoša un barojoša iedarbība. Novērš pirmās ādas novecošanas pazīmes un agrīnu grumbu veidošanos.

Ieteicama: sausas, vīstošas un problemātiskas sejas ādas kopšanai.

Argāna eļļa

Mūsdienās agāna eļļa ir svarīgākā sastāvdaļa pretnovecošanas kosmētikas, masāžas un matu kopšanas līdzekļiem. Tai nav analogu starp dabīgajām eļļām. Argāna koks satur 80% polinepiesātināto taukskābju un E vitamīna.
Labi ietekmē ādu jebkurā diennakts laikā, tādēļ bieži ietilpst dažādu nakts un dienas krēmu, un serumu sastāvā. Var izmantot gan tīrā veidā, gan kombinācijā ar citām kosmētiskajām eļļām.

Ieteicama: sausai un vīstošai ādai, ādas aizsardzībai no ultravioletā starojuma. Nagu plāksnītes un kutikulas nostiprināšanai.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s