PIEEJAMIE PRODUKTI SKAISTUMKOPŠANAI MĀJĀS

Tēja
Satur polifenolus, kuriem piemīt atjaunojošs efekts. Lai uzlabotu ādas krāsu un tvirtumu, uztaisi tējas novārījumu, atdzesē un sajauc ar saputotu olas baltumu. Uznes uz sejas iegūto masu un pēc 10 minūtēm nomazgā ar siltu ūdeni.
Ledus
Padara ādu elastīgu. Paņem dažus ledus kubiciņus un ietin tos plāna auduma gabalā, masē ar ledu krūtis. Veic apļveida kustības, neskaroties krūšgaliem. Atkārto procedūru katru vakaru, lai uzlabotu asinsriti un nepieļautu striju veidošanos.
 
Sāls
Smalkā sāls lieliski mīkstina pēdu ādu. Pusglāzi sāls pievieno bļodā ar siltu ūdeni un iegūtā šķīdumā iemērc kājas. Tad nomazgā kājas ar siltu ūdeni un nosusini ar dvieli.
Rupjā sāls palīdzēs noņemt lieko ādu no papēžiem un pēdām. Ierīvē sāli ar mitrās švammes palīdzību vairākas minūtes. Pēc procedūras uz iemasē kājas ar eļļu.
Raugs
Satur B grupas vitamīnus, kuri noņem iekaisumu un novērš piņņu veidošanos. Divas tējkarotes rauga iemaisi siltā pienā, iegūto masu klāj uz sejas. Ļauj maskai nožūt, tad nomazgā to ar siltu ūdeni.
Karotes
Noņemt tumšus lokus zem acīm palīdzēs divas karotes. Ieliec tās saldētavā uz vairākām stundām. Tad izņem ārā un pieliec pie plakstiņiem uz vienu minūti. Pēc procedūras akurāti pamasē ādu ap acīm.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s